Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét – megszólalt a vizsgálóbizottság vezetője
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon. Az ügyben létrehozott ideiglenes bizottság elnöke megerősítette, hogy szerdán őrizetbe vették Hidvégi Józsefet, a város volt fideszes polgármesterét.
- Hirdetés -
