Nem a reklámok miatt van szükség a szurkolók és a csapatok által is utált ivószünetekre a vb-n
A FIFA elnöke, Gianni Infantino állítja, hogy nem a reklámszünetek miatt vezették be a kötelező ivószüneteket a labdarúgó-világbajnokság összes mérkőzésén. A sportvezető szerint a pihenőre szükség van a hosszú torna rengeteg meccse miatt. Ha pedig a hűvösebb időjárási körülmények között nem tartanák meg, akkor szerinte sérülne az esélyegyenlőség elve.
- Hirdetés -
