Nem a reklámok miatt van szükség a szurkolók és a csapatok által is utált ivószünetekre a vb-n

A FIFA elnöke, Gianni Infantino állítja, hogy nem a reklámszünetek miatt vezették be a kötelező ivószüneteket a labdarúgó-világbajnokság összes mérkőzésén. A sportvezető szerint a pihenőre szükség van a hosszú torna rengeteg meccse miatt. Ha pedig a hűvösebb időjárási körülmények között nem tartanák meg, akkor szerinte sérülne az esélyegyenlőség elve.

Nem a reklámok miatt van szükség a szurkolók és a csapatok által is utált ivószünetekre a vb-n

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!