Állami programba szálltak be, durván megszívták: milliárdokat nem fizetett ki a Fidesz-kormány az egyik kkv-pályázat beszállítóinak
A kisebb cégek honlapfejlesztését célzó intézkedésre megvolt a pénz, és senki nem akarta leállítani, de a forrás csak nem jutott el a megvalósítókhoz. Abszurd történet bénázásról és az államigazgatás útvesztőiről.
- Hirdetés -
