„Nem fogok a Szajnában versenyezni” – a fertőzés után meghozta a döntését a magyar úszónő
Hét órán keresztül kapott infúziót a kórházban Fábián Bettina, miután a legutóbbi világkupa-versenyről hazatért. A kiváló magyar úszónőnél most telt be a pohár: bejelentette, hogy az egészségét ért sorozatos kockázatok miatt nem tervez a Szajnában versenyezni az Európa-bajnokságon.
- Hirdetés -
