Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Kiss László Bús Balázs gyanúsításáról: „Nagyon jó, hogy most nyomoznak. De kik a felelősei annak, hogy eddig nem tették?”

Facebook-posztban reagált Kiss László óbudai polgármester arra, hogy a NAV őrizetbe vette és gyanúsítottként hallgatta ki Óbuda korábbi fideszes polgármesterét, Bús Balázst a 17 milliárd forintos hűtlen kezelési ügyben. Kiss emlékeztetett, hogy már 2024-ben feljelentést tett, mivel álláspontja szerint állami és NKA-források felhasználásával folytattak ellene lejárató kampányt. A polgármester egyúttal éles kérdéseket fogalmazott meg a hatóságok felé a nyomozás időzítésével és az esetleges vádalkukkal kapcsolatban.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu