Kedden Bús Balázst, Óbuda volt polgármesterét vették őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) 17 milliárd forintos pénzosztása kapcsán. Ma a Telex értesülései szerint több a pénzosztásban részt vevő bizottsági tagot is elfogtak, köztük a Nemzeti Kulturális Támogatáskezelő (NKTK) főigazgatóját és kabinetvezetőjét, valamint az NKA-pénzt kiosztó bizottság tagjait.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk