Későbbre tolódott a magyarországi túlfogyasztás napja
Későbbre tolódott a magyarországi túlfogyasztás napja, amelyet idén június 24-én értünk el - közölte a WWF Magyarország szerdán az MTI-vel.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Későbbre tolódott a magyarországi túlfogyasztás napja, amelyet idén június 24-én értünk el - közölte a WWF Magyarország szerdán az MTI-vel.
- Hirdetés -