Későbbre tolódott a magyarországi túlfogyasztás napja, amelyet idén június 24-én értünk el - közölte a WWF Magyarország szerdán az MTI-vel.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Kanizsa Újság
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!