Majd három tucat településen jelentettek be vízkorlátozást a hőség miatt – „A tartalékok elfogytak, a rendszer nem képes pótolni a megnövekedett vízfelhasználást”
A helyi gazdálkodó szervezeteket a napi vízfogyasztás csökkentésére kérik.
- Hirdetés -
