Orbán Viktorék titokban 5000 milliárd elköltésére hatalmazták fel magukat, ennek pedig csak a negyede menne a 4iG-ra
Még a választások előtt, az Orbán Viktor vezette Védelmi Tanács kezdeményezésére, kivonták a magyar GDP közel 6 százalékát érintő állami beszerzéseket a nyílt közbeszerzési eljárások hatálya alól. Az ügyletek részletei 2056-ig titkosak maradnak. A Tisza-kormány most törvénymódosítással gátolná ezt meg és szigorúbb átláthatósági szabályokat is bevezetne.
- Hirdetés -
