Változtat a MOHU, megszűnik egy ingyenes lehetőség
2026. július 1-től módosul az építési-bontási hulladékok leadásának rendje azokban a lakossági szelektív hulladékgyűjtő udvarokban, ahol ez a szolgáltatás biztosított. A sorozatos visszaélések miatt – közölte a MOHU.
- Hirdetés -
