Karácsony Gergely szerint Budapestről már kitakarították a maffiaként működő alvállalkozói hálózatokat

Még a főmegvesztegető is elismerte, hogy a Főváros vezetését nem lehet megvesztegetni, reagált a főpolgármester a Telex cikkére.

Karácsony Gergely szerint Budapestről már kitakarították a maffiaként működő alvállalkozói hálózatokat

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!