Egynapos sztrájkra készülnek a kisbenzinkutak, mert szerintük a kormány nem nyújtja a korábban megígért kompenzációt a hatósági árak miatt elszenvedett milliárdos veszteségekért, miközben újra lehetővé tenné a vitatott rendszer bevezetését.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 168.hu