Öntik a pénzt a nyugdíjukra a magyarok
Több tízezren léptek be a nyugdíjpénztárakba egy év alatt, és hasonló gyarapodást mutatnak az egészségbiztosítások és nyugdíj-előtakarékossági számlák is – derül ki a BiztosDöntés.hu elemzéséből. Erre ösztönző adókedvezmények eddig is voltak, de mintha most már több embernek lenne fontos, hogy miből fog megélni időskorában.
- Hirdetés -
