Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Kész lemondani Őri László, a vármegye fideszes elnöke

Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy távozik a Fidesz pécsi választókerületi elnöke, és a vármegyei önkormányzat elnöke. Felhívtuk mi is ezért Őri Lászlót, hogy megtudjuk, mi távozása oka és tart-e attól, hogy büntetőügy indulhat vele szemben. Őri László a Pécs Aktuálnak azt mondta, a Fidesz strukturális és szervezeti átalakulása miatt döntött úgy, hogy kész lemondani tisztségéről, és visszaadja a mandátumát is. Közösségi oldalát is részben emiatt törölte le néhány napja - árulta el. - Tizenöt év után visszavonulok a közélettől, ez egy tudatos döntésem, senki nem kért meg erre, és előzetesen nem is egyeztettem erről a pártközponttal vagy Orbán Viktorral - magyarázta Őri László. Azt mondta, jogászként szeretne majd dolgozni, de "tudásával, tapasztalatával, kapcsolatrendszerével a jövőben is szívesen segíti Baranyát, ha erre igény van". - Szeretnék a családommal is több időt tölteni, három gyermekem (11,9 és 3 évesek) van, és az elmúlt években nem sokat tudt...

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu