Benzin: bezárási hullám jöhet a benzinkutaknál
Figyelmeztető akcióra készülnek a hazai kisbenzinkutak. A Független Benzinkutak Szövetsége (FBSZ) szerint a védett áras üzemanyagrendszer jelentős veszteséget okozott a családi tulajdonú vállalkozásoknak – írja a Portfolio.hu. A szervezet közleménye szerint a kialakult helyzet miatt 2026. június 26-ára egynapos figyelmeztető bezárásra szólítják fel az érintett töltőállomásokat. Milliárdos veszteséget okozhatott az árstop Az FBSZ állítása szerint Benzin: bezárási hullám jöhet a benzinkutaknál
- Hirdetés -
