Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

A kánikula miatt túlterhelődött a vízhálózat, több településen már csak csordogál a víz a csapból

Napok óta víznyomásproblémákkal küzdenek a Ráckevén, Dömsödön és Szigetbecsén élők. A szolgáltató szerint a rendkívüli hőség miatt a hétvégén annyira megugrott a vízfogyasztás, hogy túlterhelődött a rendszer. A lakókat arra kérik, hogy csak a legszükségesebb célokra használják az ivóvizet, mert a nagy meleg még napokig kitart.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu