Napok óta víznyomásproblémákkal küzdenek a Ráckevén, Dömsödön és Szigetbecsén élők. A szolgáltató szerint a rendkívüli hőség miatt a hétvégén annyira megugrott a vízfogyasztás, hogy túlterhelődött a rendszer. A lakókat arra kérik, hogy csak a legszükségesebb célokra használják az ivóvizet, mert a nagy meleg még napokig kitart.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL