Kapitány István: ha nem lett volna korrupció, 8–10 százalékkal erősebb lehetne a GDP
A miniszter szerint volt egy korszak Magyarországon, amikor túl sokan hitték azt, hogy a közpénz magánvagyon.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A miniszter szerint volt egy korszak Magyarországon, amikor túl sokan hitték azt, hogy a közpénz magánvagyon.
- Hirdetés -