Elsőfokú vízkorlátozást rendeltek el Zalaszentgrót térségében, de számos településen további lépések is várhatók, mert a rendszer nem képes pótolni a megnövekedett vízfelhasználást – közölte a Zalavíz Zrt hétfőn közösségi oldalán.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart