Félszázan adtak vért Vásárhelyen
Sokan elmentek életeket menteni Hódmezővásárhelyen, most többen is, mint remélték – adta hírül a múlt heti véradásokról a Magyar Vöröskereszt Csongrád-Csanád megyei szervezetének Véradással foglalkozó oldala. Elárulták, kereken ötvenen adták vérüket másokért, hárman közülük most először. Hódmezővásárhelyen legközelebb június 24-én (szerda) 13-16 óra között, majd június 25-én (csütörtök) 8-13 óra között lehet vért adni a […]
- Hirdetés -
