Őri László távozik, lemond a vármegyei önkormányzat elnöki posztjáról
Lapunk értesülései szerint lemond a vármegyei közgyűlés elnöki posztjáról őri László. A politikus 2019 óta állt a vármegyei önkormányzat élén.Úgy tudjuk, távozását követően Nagy Csaba, a Fidesz baranyai elnöke lehet a vármegyei közgyűlés elnöke.A Fidesz korábbi országgyűlési képviselője Pécs egyik alpolgármestere is volt 2009 és 2014 között, 2014 és 2018 között pedig a megyei önkormányzat elnökeként tevékenykedett.
- Hirdetés -
