Sulyoknak mennie kell, de a kormány megoldása nincs rendben – véli az Amnesty International

A jogvédő szervezet elküldi véleményét a társadalmi egyeztetés keretében.

Sulyoknak mennie kell, de a kormány megoldása nincs rendben – véli az Amnesty International

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Magyar Hang

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!