Nagy késésekkel indul a hét a győri vasúti fővonalon: felsővezeték-szakadás miatt pótlóbuszok járnak
Felsővezeték-szakadás miatt hétfő reggel leállt a vasúti forgalom Biatorbágy és Herceghalom között, így a Budapest–Győr–Hegyeshalom vonalon utazóknak a reggeli és délelőtti órákban jelentősen hosszabb eljutási időre, kimaradó járatokra és pótlóbuszos átszállásra kell számítaniuk. A nemzetközi vonatok és az InterCityk csak Tatabányáig közlekednek, az érintett elővárosi szakaszokon pótlóbuszok ingáznak, a fővárosban pedig rendkívüli jegyelfogadást léptettek életbe.
- Hirdetés -
