A szentesi kórházban attól tartanak, hogy a Szegedi Tudományegyetem fondorlatos lépésekkel a pszichiátriai osztály bezárását készíti elő, a fenntartó azonban állítja: szó sincs ilyesmiről, csak a betegutakat racionalizálják.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Magyar Hang