Ókovács Szilveszter őszintén Rost Andreáról, Almási-Tóth ügyéről és az új kormányról
A Magyar Állami Operaház főigazgatója a Bóta Café vendégeként beszélt az Erkel Színház elvesztéséről, az opera jövőjéről, a politikáról, a kulturális vitákról és arról is, miért nem hisz a nyilvános igazgatói pályáztatásokban. Ókovács Szilveszter szerint az operaműfaj történelmi értelemben már lezárult, de éppen ezért vált a kulturális örökség egyik legfontosabb kincsévé.
- Hirdetés -
