Ókovács Szilveszter őszintén Rost Andreáról, Almási-Tóth ügyéről és az új kormányról

A Magyar Állami Operaház főigazgatója a Bóta Café vendégeként beszélt az Erkel Színház elvesztéséről, az opera jövőjéről, a politikáról, a kulturális vitákról és arról is, miért nem hisz a nyilvános igazgatói pályáztatásokban. Ókovács Szilveszter szerint az operaműfaj történelmi értelemben már lezárult, de éppen ezért vált a kulturális örökség egyik legfontosabb kincsévé.

Ókovács Szilveszter őszintén Rost Andreáról, Almási-Tóth ügyéről és az új kormányról

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!