Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Szerbiában nem hezitál a hatalom a tüntetőkkel szemben

Huszonhárom embert állított elő a szerb rendőrség a belgrádi kormányellenes tüntetés után kirobbant összecsapások miatt - közölte szombat késő este Ivica Dacic szerb belügyminiszter, hozzátéve: több rendőr is megsérült az incidensekben.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu