Hegedűs Zsolt szerint Győrfi Pál és a mentők kommunikációja elhasználódott
Hivatalosan is leváltották Győrfi Pált, az Országos Mentőszolgálat emblematikus szóvivőjét, miután a minisztérium szerint a mentők kommunikációs kultúrája elfáradt és elhasználódott. Miközben a közösségi média szakértője szerint személyes márkájával csillagos ötösre vizsgázott, a mentődolgozók szakszervezeti vezetője élesen bírálta a volt szóvivő PR-mondatait és magáncélú reklámszerepléseit.
- Hirdetés -
