Dél-Korea elnöke kormányzati vizsgálatot követel, miután a válogatottjuk kiesett a foci vb-n
I Dzsemjong elnézést kért a nem megfelelően elköltött adófizetői forrásokért, az ország közvéleményének okozott csalódásért és szigorú elszámoltatást ígért.
- Hirdetés -
