Dél-Korea elnöke kormányzati vizsgálatot követel, miután a válogatottjuk kiesett a foci vb-n

I Dzsemjong elnézést kért a nem megfelelően elköltött adófizetői forrásokért, az ország közvéleményének okozott csalódásért és szigorú elszámoltatást ígért.

Dél-Korea elnöke kormányzati vizsgálatot követel, miután a válogatottjuk kiesett a foci vb-n

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!