Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

A választás előtt kapott 2 milliárd forintot az erdélyi médiacég

Több mint 12 milliárd forintnyi közpénz jutott a Fidesz üzeneteit közvetítő erdélyi magyar médiacéghez 2017 óta. Ez derül ki az RTL Híradó által megszerzett dokumentumokból. Az Erdélyi Médiatér Egyesületnek 10 rádióadója és 8 hírportálja van. Még az áprilisi választás előtt is kaptak 2 milliárd forintot. Tarr Zoltán kultúráért felelős miniszter a támogatások átvilágítását ígérte. A Transparency International Magyarországnál azt mondták, az előző kormány a pénz nagy részét titkos határozatokban osztotta ki.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu