36 milliárd forintot fordít a kormány a kórházi klímák korszerűsítésére

A kormány 3,6 milliárd forintot fordít a kórházi klímaberendezések azonnali karbantartására, fejlesztésére - közölte a pénzügyminiszter vasárnap a Facebook-oldalán.

36 milliárd forintot fordít a kormány a kórházi klímák korszerűsítésére

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!