Most már böngészőből is játszhatod a Half-Life 2-t és a Portalt! [VIDEO]
A Valve két régebbi játékából megvalósult a böngészős port, hogy így eltölthessünk egy kis időt a Steam elindítása nélkül… Már bebizonyosodott, hogy a DOOM zöldségeken is fut, de a portolás varázslata nem csupán abból áll, hogy egyre nevetségesebb hardverkonfigurációkon lövöldözzük a cacodemonokat. Néha éppen az egyszerűbb ötletek a leglátványosabbak. Ilyen például ez a Half-Life 2-höz készült webböngészős port. Nem olyan őrült ötlet, mint amikor valaki egy krumplin indítja el a játékot, de ettől még lenyűgöző. Van néhány hibája, a képfrissítés kissé ingadozhat, és bizonyos animációk sem működnek tökéletesen, de ettől eltekintve a Half-Life 2 valóban fut a böngészőben. Normál módon játszhatunk, használhatjuk a konzolparancsokat, és munkaidőben elmerülhetünk valamiben, ami valamivel kifinomultabb az átlagos Flash-játéknál. A projekt Gabe Follower egyik tweetje miatt kapott nagy figyelmet.… Olvasd tovább... Most már böngészőből is játszhatod a Half-Life 2-t és a Portalt! [VIDEO]
- Hirdetés -
