Ajjaj! Egy jelentés szerint akár 1000-ba is kerülhet a PS6, de azért van remény arra, hogy megy ez lejjebb is

A PlayStation 6 még odébb van, de egy bennfentes forrás szerint már most elég drága gép, így ha jelenleg dobnák piacra, sokaknak nem tetszene az ára.

Ajjaj! Egy jelentés szerint akár 1000-ba is kerülhet a PS6, de azért van remény arra, hogy megy ez lejjebb is

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → IGN

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!