Norris: egyszerűen nem tudtam megelőzni Hadjart
Elégedetlenül értékelte saját versenyét az Osztrák Nagydíjon hetedik helyen leintett Lando Norris, aki szerint csak a spielbergi pályának köszönhető, hogy ma sikerült legyőzniük a Ferrarit. Norris: egyszerűen nem tudtam megelőzni Hadjart
- Hirdetés -
