Norris: egyszerűen nem tudtam megelőzni Hadjart

Elégedetlenül értékelte saját versenyét az Osztrák Nagydíjon hetedik helyen leintett Lando Norris, aki szerint csak a spielbergi pályának köszönhető, hogy ma sikerült legyőzniük a Ferrarit. Norris: egyszerűen nem tudtam megelőzni Hadjart

Norris: egyszerűen nem tudtam megelőzni Hadjart

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → F1világ

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!