Soha nem lesznek már olcsóak a memóriák, legalábbis a Lenovo szerint
Két rossz hírem is van mára. Az egyik, hogy még napokig marad a 40 fok körüli maximum, a másik, hogy benne van a pakliban, hogy sosem mennek már lejjebb a memóriaárak.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Két rossz hírem is van mára. Az egyik, hogy még napokig marad a 40 fok körüli maximum, a másik, hogy benne van a pakliban, hogy sosem mennek már lejjebb a memóriaárak.
- Hirdetés -