Soha nem lesznek már olcsóak a memóriák, legalábbis a Lenovo szerint

Két rossz hírem is van mára. Az egyik, hogy még napokig marad a 40 fok körüli maximum, a másik, hogy benne van a pakliban, hogy sosem mennek már lejjebb a memóriaárak.

Soha nem lesznek már olcsóak a memóriák, legalábbis a Lenovo szerint

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Esport 1

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!