Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Amerikában szárnyal a Switch 2, míg a PlayStation 5 és az Xbox Series vánszorog!

A Sony és a Microsoft is felettébb gyenge májust könyvelhetett el, míg a nagy N köszöni szépen, de menetel tovább… Míg a Nintendo Switch 2 továbbra is jól fogyott, és hozzájárult a kiadások növekedéséhez 2025 májusához képest (az Egyesült Államokban a rajt utáni első 12 hónapban 5,9 millió eladott példánynál jár, ezzel a vállalat történetében a második leggyorsabban fogyó Nintendo-konzol lett az országban, közvetlenül az első 12 hónap alatt 6,5 millió eladást elérő GameBoy Advance mögött), a PlayStation 5 és a PlayStation összességében a legrosszabb májusi hardvereladási eredményt könyvelhette el az elmúlt 26 év alatt, az Xbox pedig története legrosszabb májusi eredményét érte el. A Nintendo és a PlayStation továbbra is az első és a második helyen áll, ezeket a pozíciókat havi szinten cserélik… Olvasd tovább... Amerikában szárnyal a Switch 2, míg a PlayStation 5 és az Xbox Series vánszorog!

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu