Kérdés persze, hogy vajon ezt a Sony tűrni fogja-e, holott hozzá kell tennünk, hogy az emulált konzol lassan 13 éves lesz… A ShadPS4 emulátor segítségével történő PlayStation 4-emuláció a PC-n a közeljövőben új magasságokba emelkedhet. Az emulátor fejlesztői, akik valóra váltották azt az álmot, hogy a Bloodborne-t feljavított grafika és jobb teljesítmény mellett lehessen játszani PC-n, bemutatták a ShadNetet, egy nyílt forráskódú infrastrukturális projektet, amelynek célja, hogy a felhasználók online többjátékos játékokat is játszhassanak. „A ShadNet lehetőséget fog nyújtani a ShadPS4-felhasználóknak arra, hogy kapcsolatba lépjenek egymással, és együtt játsszanak online játékokat. Ez a projekt már néhány hónapja folyamatban van, de most elérte azt a stádiumot, amikor hivatalosan is bejelenthetjük. A ShadNet még fejlesztés alatt áll, és még sok tennivaló van, de már készen áll… Olvasd tovább... ShadNet: a PlayStation Networktől is elszakad a PlayStation 4-emulátor?
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → theGeek