Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Meghibásodott a Kék Hullám InterCity: pótlóbuszok viszik az utasokat a Balaton felé (veol.hu)

Jelentős fennakadás alakult ki szombat délután a Balaton felé tartó vasúti közlekedésben, miután meghibásodott a Kék Hullám InterCity mozdonya Nagytétényben – írja a veol.hu. A MÁV tájékoztatása szerint a Déli pályaudvarról 15:05-kor Tapolcára elindult Kék Hullám InterCity (19706) műszaki hiba miatt nem tudta folytatni útját. A szerelvényt egy másik mozdony Tárnokig vontatta be, az utasok Bővebben...

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu