Meghibásodott a Kék Hullám InterCity: pótlóbuszok viszik az utasokat a Balaton felé (veol.hu)

Jelentős fennakadás alakult ki szombat délután a Balaton felé tartó vasúti közlekedésben, miután meghibásodott a Kék Hullám InterCity mozdonya Nagytétényben – írja a veol.hu. A MÁV tájékoztatása szerint a Déli pályaudvarról 15:05-kor Tapolcára elindult Kék Hullám InterCity (19706) műszaki hiba miatt nem tudta folytatni útját. A szerelvényt egy másik mozdony Tárnokig vontatta be, az utasok Bővebben...

Meghibásodott a Kék Hullám InterCity: pótlóbuszok viszik az utasokat a Balaton felé (veol.hu)

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → hírbalaton

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!