Jelentős fennakadás alakult ki szombat délután a Balaton felé tartó vasúti közlekedésben, miután meghibásodott a Kék Hullám InterCity mozdonya Nagytétényben – írja a veol.hu. A MÁV tájékoztatása szerint a Déli pályaudvarról 15:05-kor Tapolcára elindult Kék Hullám InterCity (19706) műszaki hiba miatt nem tudta folytatni útját. A szerelvényt egy másik mozdony Tárnokig vontatta be, az utasok Bővebben...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → hírbalaton