Wolff: George jókor vette el a gázt, ez mutatja a tapasztaltságát
Toto Wolff szerint George Russell rendkívül erős kört futott az Osztrák Nagydíj időmérő edzésének végén, és Max Verstappen balesetét is jól reagálta le, így megérdemelten szerzett rajtelsőséget. Kimi Antonelli elbukott lehetőségét azonban bánja. Wolff: George jókor vette el a gázt, ez mutatja a tapasztaltságát
- Hirdetés -
