Wolff: George jókor vette el a gázt, ez mutatja a tapasztaltságát

Toto Wolff szerint George Russell rendkívül erős kört futott az Osztrák Nagydíj időmérő edzésének végén, és Max Verstappen balesetét is jól reagálta le, így megérdemelten szerzett rajtelsőséget. Kimi Antonelli elbukott lehetőségét azonban bánja. Wolff: George jókor vette el a gázt, ez mutatja a tapasztaltságát

Wolff: George jókor vette el a gázt, ez mutatja a tapasztaltságát

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → F1világ

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!