Sunnyogás helyett pénzt követel a Fidesz a korábbi vállalása teljesítésére
A kormány fizesse ki a családi tulajdonban lévő benzinkutaknak, ami jár! – szólította fel a Fidesz szombaton Magyar Péteréket, hogy enyhítsék a független töltőállomások kárát, „ne sunnyogjanak”.
- Hirdetés -
