Sunnyogás helyett pénzt követel a Fidesz a korábbi vállalása teljesítésére

A kormány fizesse ki a családi tulajdonban lévő benzinkutaknak, ami jár! – szólította fel a Fidesz szombaton Magyar Péteréket, hogy enyhítsék a független töltőállomások kárát, „ne sunnyogjanak”.

Sunnyogás helyett pénzt követel a Fidesz a korábbi vállalása teljesítésére

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!