A kormány fizesse ki a családi tulajdonban lévő benzinkutaknak, ami jár! – szólította fel a Fidesz szombaton Magyar Péteréket, hogy enyhítsék a független töltőállomások kárát, „ne sunnyogjanak”.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu