Üzemi esemény: Teljesítménycsökkentés a magas hűtővíz hőmérséklet miatt
A Paksi Atomerőmű Dunára mint hűtővíz forrásra gyakorolt hőterhelését a 15/2001(VI.6) sz. KöM rendelet szabályozza. A jogszabályban foglaltak szerint a 25 C-ot meghaladó vízhőmérséklet esetén, a hűtővíz kibocsátási ponttól (a meleg vizes csatorna dunai torkolatától) 500 m-re lévő keresztszelvényben rendszeres méréseket kell végezni... Üzemi esemény: Teljesítménycsökkentés a magas hűtővíz hőmérséklet miatt
- Hirdetés -
