Már szombat reggel 30 fok volt – rendkívüli figyelmeztetést adtak ki a hőség miatt
A korábbi rendkívül meleg időszakot folytatva újabb extrém hőhullám érte el Magyarországot, ezért szombattól az országos tisztifőorvos az egész ország területére harmadfokú hőségriasztást rendelt el.
- Hirdetés -
